Kontakty
O naší agentúře

AR PRAHA S.R.O.

DEVELOPMENT AGENCY

01

O naší agentúře

AR Praha s.r.o. byla založena v roce 2016 sloučením dvou nezávislých developerských společností. V současné době má společnost čtyři zastoupení: Česká republika (Praha), Rusko (Kaluga), Kanada (Ontario) a Ukrajina (Dněpr). Počet zaměstnanců je 25 osob (včetně - 21 státních a 4 na dálkovém práce).

Naši odborníci vytvářejí jedinečné projekty, které vyniká úspěšně na pozadí stovek dalších. Principy naší práce - čestnost, otevřenost a kvalitu. Vytváříme řešení, která pomáhají firmám růst, to za rozumnou cenu a v reálném čase. Neposkytujeme šablony, ale vytváříme individuální nástroj, který řeší vaše problémy a pomáhá dosáhnout vrcholů ve vaší firmě.

Také jsme přesvědčeni, že IT projekty, které jsme vyvinuli, by neměly přinést pouze zisk, ale také pomohly společnosti změnit se k lepšímu.

Naše služby

02

Použité technologie

Náš tým se stará o vše od nápadu až po realizaci. Věříme v tradice a zavádíme je do našich inovací. Všechny naše projekty zahrnují jedinečný umělecký obraz a funkční řešení. Klient je duše projektu. Naším hlavním cílem je ukázat jeho hodnoty a osobnost prostřednictvím designu.

CALL ME
+
Call me!